Menu główne:
Wstęp
Teren działania
Aktualności
Historia
Organizacja
Wypadki
Dla Rajcowników
Pogoda
Warto zobaczyć
Sponsorzy
Alarmuj!
Inne menu
Listy do JOPR
Mapa serwisu
Księga gości
Nowości
Statystyka
Advertisement
Drukuj Email
Wpisał: Licho   
29.12.2006.

JOPR w misjach ASAR (Aeronautical Search And Rescue)

Ostatnie dni przyniosły kolejny sprawdzian hartu ducha, siły woli i samozaparcia Rajcowników. Ich światłe umysły i sprawne ciała wystawione zostały na nie lada próbę. Odnaleźli bowiem kolejną niszę, w której mogą służyć pomocą społeczeństwu stolicy i nie tylko.Czy wyobrażacie sobie niedzielę, Święta lub jakikolwiek wolny dzień bez PILOTA?!?

Toż to przecież rodzinna tragedia, katastrofa – kataklizm po prostu, którego żadne towarzystwo ubezpieczeniowe jeszcze nie uwzględniło.

Wizja dzieci nie mogących obejrzeć bajek, kobiet mających zaległość kilku odcinków ulubionych seriali, mężczyzn nerwowo kręcących się na kanapie w poszukiwaniu ukochanego atrybutu władzy...

Żaden szanujący się Rajcownik nie pozostanie obojętny w obliczu takiego zagrożenia. Dlatego JOPR podjął wyzwanie i śpieszy na pomoc poszkodowanym.

Uruchomiony został specjalny telefon, pod którym można zgłaszać wszelkie przypadki zaginięcia pilotów. Rajcownicy pomogą Wam przeszukać każdy zakamarek mieszkania, samochodu, ogródka, itd. Specjalna grupa wyposażona w kombinezony ratownictwa chemicznego nie oszczędzi także w razie potrzeby okolicznych śmietników.

W związku z rozpoczętą działalnością Jajczelnik powziął decyzję o zgłoszeniu  JOPR do międzynarodowego systemu ASAR (Aeronautical Search And Rescue), którego celem jest zapewnienie poszukiwania i udzielania pomocy rozbitkom lotniczym, przede wszystkim, gdy miejsce zdarzenia nie jest znane

Zmieniony ( 30.12.2006. )
 
następny artykuł »
Sklep Górski
sklepgorski.pl